Bezpieczna Warszawa

Bezpieczna Warszawa

Warszawa 19115 – spotkanie informacyjne na Mokotowie

Increase Normal Decrease
share
opublikowano: Poniedziałek, 28 Października, 2019 - 15:35, m.kowalska

23 października br. w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką” przy ul. Mozarta 1 pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zrządzania Kryzysowego w Dzielnicy Mokotów oraz Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką„ zorganizowali spotkanie na którym przedstawiciele Biura Administracji i Spraw Obywatelskich oraz Wydziału Kontaktów z Mieszkańcami zaprezentowali w jaki sposób funkcjonuje Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115.

Warszawa 19115 – spotkanie informacyjne na Mokotowie. Fot. BBiZK Warszawa 19115 – spotkanie informacyjne na Mokotowie. Fot. BBiZK

Zgromadzonym wyjaśniono, że dzięki działającej aplikacji Warszawa 19115 mieszkańcy mają wpływ na to jak wygląda i funkcjonuje Warszawa.

W spotkaniu wzięli udział prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką”, przedstawiciele rady nadzorczej oraz mieszkańcy osiedla. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców możliwościami i rozwojem systemu 19115, zaproponowano kolejne spotkanie na którym zostanie omówione praktyczne wykorzystanie aplikacji mobilnej.